SİPARİŞ TAKİBİ ÜYELİK BİLGİLERİM YARDIM
İletişim
+90 (212) 230 23 14

Üye Girişi

  Biz Caretta'yız...
Sevdiğimiz işleri yapmak istiyoruz, bu nedenle sadece sevebileceğimiz projelerin altına imzamızı atıyoruz. Ve yaptığımız her işe saygı duyuyoruz.

İşte bu yüzden yaptığımız her işi çok sahipleniyor ve bizimle aynı heyecanı paylaşanlar ile uzun süreli, keyifli iş birlikleri yapıyoruz. Sonuç olarak da özenli, fabrikasyon karşıtı, butik ve prestijli ürünler sunuyoruz.

Şu zamanda kimilerine göre "deli işi", kimilerine göre ise " vazgeçilmez tutku" olan yayıncılık, bize göre her iki söylemi doğrularcasına " delice bir tutku"...

Yayıncılıkta iki koldan çalışıyoruz... "Dergilerimiz" ve "kitaplarımız" var...

92 yılından bu yana edindiğimiz deneyimimizi, yaratıcılık ve dinamizmle birleştiren ekibimiz ile doğru fikri, doğru espriyle, doğru zamanda ortaya koyuyoruz.

Özel tasarım kitaplar, konsept yayın ürünleri, kurum yayınları, tarihçe kitaplarının yanı sıra ulusal yayın pazarında da iki lisanlı dergi ile yer alıyoruz.

Dergicilikte; editoryal, tasarımsal, hatta reklam çalışmaları ile anahtar teslim işler yaparak kurumlara çözüm ortağı oluyoruz.

Yıllardır nitelikli, saygın ve çağdaş çizgide olan yayınlarımızı uluslararası kalitede Türk okuyucularla buluşturmayı hedefledik. En yakın hedefimiz ise, Türk yayınlarını uluslararası platformlara taşıyabilmek...

Biz CARETTA'yız. Kitap okumayı ve kitap okutmayı seviyoruz...
Lütfen sisteme giriş yapınız.
E-Posta
Şifre
 
Şifremi unuttum 

» yeni üyelik
« kapat